Napięta atmosfera w Kanale Zero! Zawrzało między Michniewiczem a Paczulem [WIDEO]

Podczas wczorajszego programu na „Kanale Zero” atmosfera nie należała do najprzyjemniejszych. W trakcie programu wielokrotnie zawrzało na linii Czesław Michniewicz – Paweł Paczul.
Wczorajszego wieczoru na „Kanale Zero” odbyła się transmisja poświęcona poniedziałkowym meczom na EURO 2024. Gospodarzem programu był Krzysztof Stanowski. Jego gośćmi byli Czesław Michniewicz, Krzysztof Marciniak i Paweł Paczul.

Od samego początku można było poczuć złą krew między Paczulem a Michniewiczem. Były selekcjoner nie zgadzał się z opiniami dziennikarza. Nie przyjmował także jego argumentacji. W międzyczasie Paczul przyznał, że Michniewicz przed programem nie podał mu ręki. W pewnym momencie były selekcjoner chciał nawet opuścić program. Paweł stwierdził, że nieprzychylność Michniewicza może wynikać z krytycznych opinii w trakcie mundialu w Katarze, które kierował w stronę ówczesnego selekcjonera.

Paczul starał wchodzić się w merytoryczną dyskusję z Michniewiczem. Były selekcjoner nie zamierzał jednak nadmiernie dyskutować i zbijał temat pytaniami typu „Czy ty gdzieś kiedyś grałeś” lub „Ile treningów w życiu przeprowadziłeś”.
To, że między panami iskrzy, widać na pierwszy rzut oka. Paweł Paczul starał się prowadzić rozmowę w sposób kulturalny. Czesław Michniewicz z kolei kilkukrotnie rzucał dość mocne komentarze w stronę Pawła. Patrząc na komentarze zamieszczone w sieci, zdecydowanie lepiej w tej dyskusji wypadł Paczul. Michniewicz mocno stracił w oczach kibiców tym występem.

Michał Budzich