Napięta atmosfera w Barcelonie. Koeman oskarża swojego piłkarza o bycie „kretem”

Sytuacja w FC Barcelonie nadal pozostawia wiele do życzenia. Klub mimo wyjścia z grupy Ligi Mistrzów radzi sobie fatalnie w lidze, gdzie zajmuje dopiero 8. miejsce. Nie pomagają również trwające wybory na nowego prezydenta Dumy Katalonii. Jakby tego było mało, Ronald Koeman posądził jednego z zawodników o wynoszenie informacji do mediów.

Kret w szatni

Ściany mają uczy. Z pewnością takie myśli w ostatnich dniach kołaczą się w głowie Holendra. Były selekcjoner reprezentacji swojego kraju posądził Riquiego Puiga przed meczem z Levante o zdradzanie prasie kulis z szatni. 21-latek miał usłyszeć dosłownie:

„To ty jesteś kretem!”

Atmosfera w drużynie Blaugrany wygląda tragicznie. Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy o kiepskiej sytuacji Leo Messiego, który czuje się osamotniony. Możecie zobaczyć ten artykuł klikając poniższy link:

Piłkarze obrażeni na Messiego? Wideo z treningu pokazuje sytuację w Barcelonie…

Ciężki żywot

Puig pod wodzą Koemana nie może myśleć o regularnych występach. Pomocnik w tym sezonie rozegrał raptem 77 minut. Holender chciał latem wypożyczyć młodego zawodnika, jednak ten nie chciał o tym słyszeć.

W kontekście wychowanka Barcelony mówi się o zimowym transferze. Z Hiszpanem miały już kontaktować się dwa portugalskie kluby – Benfica oraz FC Porto. Hiszpan zerwał jednak rozmowy z obojgiem zainteresowanych.

Nie jest kolorowo

Barcelona po męczarniach zdołała pokonać 1:0 Levante na Camp Nou. Znowu nieoceniony okazał się Leo Messi, który w 76. minucie pokonał bramkarza rywali. Dla Argentyńczyka był to piąty gol w lidze w tym sezonie.

Blaugrana po 11 rozegranych meczach ma na koncie 17 punktów. Do liderujących wspólnie Altetico Madryt oraz Realu Sociedad traci 9 „oczek”. Trzeba jednak pamiętać, że „Rojiblancos” mają dwa zaległe spotkania (podobnie jak Katalończycy), więc mogą jeszcze bardziej odskoczyć w tabeli.