Nani znowu wolnym zawodnikiem! Portugalczyk jednak trafi do Ekstraklasy?

Lukas Podolski kilka dni temu potwierdził, że chciał sprowadzić do Górnika Zabrze Naniego. Niewykluczone, że ta sprawa nie została jeszcze zamknięta. Portugalczyk rozstał się właśnie ze swoim dotychczasowym klubem. 
Nani od 2023 roku występował w Adanie Demirspor. Wcześniej zaliczył również epizody w Melbourne Victory czy Venezii. Turecki klub był na razie ostatnim przystankiem Portugalczyka, który pozostaje obecnie bez zatrudnienia. Fabrizio Romano podał, że umowa 37-latka została rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym.

Górnik spróbuje?

W Polsce sytuacja Naniego zbiegła się z udzielonym niedawno przez Lukasa Podolskiego wywiadem na antenie Kanału Sportowego. Niemiec przyznał otwarcie, że temat sprowadzenia Portugalczyka do Zabrza był prawdziwy i żałuje, że nie udało się go dopiąć. W rozmowie „Poldi” przyznał także, że: „może ten temat wróci”.
Niewykluczone więc, że Niemiec spróbuje ponownie uruchomić swoje kontakty i wspomoże Górnik w ewentualnym sprowadzeniu Naniego do Ekstraklasy. Portugalczyk, mimo wieku, dałby zapewne sporo drużynie na murawie. W Adanie wystąpił w 34 meczach, w których strzelił cztery gole i dołożył trzy asysty.

1 komentarz do “Nani znowu wolnym zawodnikiem! Portugalczyk jednak trafi do Ekstraklasy?”

Dodaj komentarz