Najpierw wielki transfer, a teraz… wielki pech. Polski piłkarz nie zagra w hitowym meczu

Celtic już niedługo zmierzy się w hicie ligi szkockiej z Rangersami. Niestety na boisko może wówczas zabraknąć Maika Nawrockiego. Media poinformowały, że Polak doznał kontuzji. 

Latem Legia Warszawa ogłosiła spory transfer. Nawrocki przeszedł do Celticu na zasadzie transferu definitywnego za 5 mln euro. 22-latek udanie rozpoczął przygodę w Glasgow i zaliczył niezły debiut przeciwko Ross Country. Szkockie media chwaliły stopera i wyliczały jego korzystne statystyki.

Nie zagra w hicie

Niestety, dobre informacje na tym się kończą. Według najnowszych informacji Nawrocki nie zdoła zagrać w nadchodzącym szlagierze ligi szkockiej. 3 września Celtic zmierzy się z Rangersami, a zdaniem „The Scottish Sun” Polak nabawił się kontuzji ścięgna podkolanowego.

Na razie nie wiadomo, ile potrwa przerwa młodego obrońcy. Na pewno nie uda mu się jednak wykurować na mecz z Rangersami. Sytuacja jest dużo trudniejsza dla samego Celticu. Brendan Rodgers nie może skorzystać także z innych zawodników. Dostępni są tylko dwaj środkowi obrońcy – Gustaf Lagerbielke i Liam Scales.