Mourinho wkurzony po pytaniu o Bale’a. „Nie zasługujesz na odpowiedź” [WIDEO]

W czwartek Tottenham uległ na własnym boisku Chelsea 0-1. Po przegranym hicie Premier League, Jose Mourinho podszedł do pomeczowego wywiadu. Dziennikarz zapytał Portugalczyka o Garetha Bale’a, jednak szkoleniowiec dał do zrozumienia, że nie chce o tym rozmawiać.

„Koguty” niemal przez cały mecz musiały gonić wynik. Już w 24. minucie po faulu Diera w polu karnym „jedenastkę” na gola zamienił Jorginho. W drugiej połowie meczu zamiast Bale’a na murawie pojawili się Lucas Moura czy Erik Lamela.

„Nie zasługujesz na odpowiedź”

Przypomnijmy, że kiedy Walijczyk wracał latem do Tottenhamu wśród kibiców panowały bardzo dobre nastroje. Skrzydłowy miał odżyć w barwach swojej dawnej drużyny, jednak rzeczywistość brutalnie zweryfikowała te nadzieje.  Mimo że Bale nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań jego nieobecność w takim meczu szokuje.

Po zakończeniu derbów Londynu dziennikarze postanowili zapytać Mourinho, czemu nie zdecydował się na wpuszczenie 31-latka. Portugalczyk odpowiedział tylko: – To dobre pytanie, ale uważam, że nie zasługujesz na odpowiedź.