Mistrz świata nie przystał na lukratywne oferty z Arabii Saudyjskiej. „Jestem szczęśliwy i nie widzę powodu do zmiany klubu”

Kluby z Arabii Saudyjskiej szaleją w aktualnym oknie transferowym. Nie każdy jednak akceptuje ich lukratywne oferty. Do tego grona należy Lautaro Martinez, który opowiedział o swojej decyzji w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Wolał zostać w Europie

W letnim oknie transferowym wystąpiło wiele transferów z europejskich lig do Saudi Pro League. Powodem przenosin na Bliski Wschód jest wielki projekt Arabii Saudyjskiej. Do klubów z tego kraju dołączyli między innymi Karim Benzema, Riyad Mahrez czy N’Golo Kante.

Pogoń Szczecin traci swojego wychowanka. Kierunek? MLS! [CZYTAJ]

Saudyjczycy kusili wielu piłkarzy z Europy, jednak nie wszyscy chcą opuszczać ten kontynent. Do tego grona należy Lautaro Martinez. Napastnik Interu Mediolan opowiedział o swojej decyzji w rozmowie z La Gazzetta Dello Sport.

– To prawda, że otrzymałem wielkie oferty z Arabii Saudyjskiej. Ale jestem szczęśliwy w Interze i nie widzę powodu do zmiany klubu. Jestem tu kapitanem i myślę, że Mediolan to mój drugi dom. Od pierwszego dnia w tym klubie czuję się kochany i doceniany. Jestem dumny, że mogę być ich zawodnikiem – powiedział Lautaro Martinez.

Źródło: La Gazzetta dello Sport