Mierzejewski po raz kolejny błyszczy w Chinach. Tym razem Polak z golem i dwoma asystami [WIDEO]

Chongqing Lifan pokonał 3:1 Hebei China Fortune. Mierzejewski kolejny raz był wiodącą postacią całego spotkania.

Adrian Mierzejewski zaliczył kolejny świetny występ w lidze chińskiej. Polak przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu w wielkim stylu. W meczu Chongqing Lifan z Hebei China Fortune FC zdobył jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

Goście lepiej rozpoczęli to spotkanie, bowiem już w 16. minucie objęli prowadzenie. Kilkanaście minut później klub Polaka wyrównał, a były zawodnik Polonii Warszawa asystował przy golu Fernandinho.

W końcówce spotkania Chongqing Lifan wyszedł na prowadzenie za sprawą gola Alana Kardeca. Piłkę na jego głowę perfekcyjnie dośrodkował Adrian Mierzejewski. W 90. minucie Polak ustalił wynik spotkania na 3:1. Piękną akcję przeprowadził Fernandinho, a Mierzejewski wślizgiem wpakował piłkę do siatki.

Zobacz pierwszą asystę Adriana Mierzejewskiego:

Wideo z drugą asystą byłego pomocnika Polonii Warszawa:

W następnej kolejce ekipa polskiego pomocnika zmierzy się z Qingdao Huanghai. Spotkanie odbędzie się 16 września o godzinie 12:00.