Michał Probierz z dobrymi wieściami przed meczem z Austrią. Selekcjoner poinformował o stanie zdrowia piłkarzy

Michał Probierz przekazał bardzo dobre informacje w kontekście piątkowego meczu przeciwko Austrii. Selekcjoner reprezentacji Polski potwierdził, że wszyscy zawodnicy są gotowi do gry.

 

Wszyscy zdrowi

W ostatnich dniach wielu kadrowiczów miało problemy zdrowotne. Urazy dotknęły między innymi Pawła Dawidowicza, Roberta Lewandowskiego i Piotra Zielińskiego. W czwartek Michał Probierz potwierdził na konferencji prasowej, że wszyscy zawodnicy są już gotowi do gry.

Przed Biało-Czerwonymi był jeszcze jednak oficjalny trening na stadionie w Berlinie. To po tych zajęciach miała w pełni wyjaśnić się sytuacja zdrowotna polskiej reprezentacji. Wiele wskazuje na to, że przed meczem z Austrią nie będzie problemów z urazami.

 

Według doniesień Tomasza Włodarczyka i Łukasza Wiśniowskiego z portalu Meczyki.pl po czwartkowym treningu wszyscy są zdrowi i gotowi do gry. Wspomnieni dziennikarze mieli rozmawiać z selekcjonerem, który potwierdził im taki status.

Mecz reprezentacji Polski z Austrią odbędzie się 21 czerwca. Piątkowe spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Wygrana we wspomnianym meczu może znacząco przybliżyć Polaków do wyjścia z grupy.

Źródło: Meczyki.pl

2 komentarze do “Michał Probierz z dobrymi wieściami przed meczem z Austrią. Selekcjoner poinformował o stanie zdrowia piłkarzy”

Możliwość komentowania została wyłączona.