Cezary Kucharski miał szantażować Roberta Lewandowskiego!

Od wielu tygodni w mediach huczy o konflikcie Roberta Lewandowskiego z jego byłym agentem, Cezarym Kucharskim. Ten domaga się od reprezentanta Polski wielu milionów odszkodowania. Według najnowszych medialnych doniesień, menadżer szantażował „Lewego” w zamian za ciszę.

Super Express podał, że spór na linii Lewandowski – Kucharski trwa od niemal roku. Wspomniane źródło dowiedziało się, że doszło do szantażu. Według ustaleń SE, Kucharski miał domagać się od napastnika Bayernu wielu milionów złotych w zamian za milczenie.

Kucharski gra materiałami, które według niego mają świadczyć o tym, że Lewandowski oszukuje niemiecką skarbówkę. Były menadżer miał zapewnić piłkarza, że da mu spokój, jeśli otrzyma kilkadziesiąt milionów – piszą w Super Expressie.

Do całej sprawy odniósł się adwokat Lewandowskiego, prof. Tomasz Siemiątkowski.

Sprawa jest bardzo poważna. Na tym etapie mogę stwierdzić tyle, że Robert Lewandowski będzie w tej sprawie współpracował z prokuraturą. To jest dla nas oczywiste – powiedział w rozmowie z SE.

Współpracę pomiędzy Robertem Lewandowskim, a Cezarym Kucharskim strony zakończyły w lutym 2018 roku. Obecnie napastnika Bayernu Monachium reprezentuje Pini Zahavi, który w swojej stajni ma takich piłkarzy jak Carlos Tevez, Javier Mascherano czy Wilfred Zaha.