Mbappe niezadowolony z decyzji trenera PSG. Po zmianie od razu udał się do szatni [WIDEO]

Luis Enrique znowu zdjął Kyliana Mbappe z boiska przed końcowym gwizdkiem. Francuski napastnik nie był zadowolony z decyzji byłego selekcjonera reprezentacji Hiszpanii.

 

Niezadowolony Mbappe

Wiele wskazuje na to, że Kylian Mbappe po sezonie 2023/2024 opuści Paris Saint-Germain jako wolny zawodnik. Francuski napastnik najprawdopodobniej dołączy do Realu Madryt. Szkoleniowiec ekipy z Paryża postanowił więc przygotowywać zespół do gry bez kluczowego zawodnika.

 

Luis Enrique regularnie zdejmuje Kyliana Mbappe z boiska. Decyzje Hiszpana nie podobają się zawodnikowi, czego on sam nie ukrywa. Kamery rejestrują jego grymas na twarzy po informacji, że musi zejść z placu gry.

Po zejściu z boiska Kylian Mbappe nie udał się na ławkę rezerwowych. Francuz postanowił od razu zejść do szatni.

Reakcja trenera

Dziennikarze nieustannie pytają szkoleniowca Paris Saint-Germain o ten temat na konferencjach prasowych. Nie inaczej było po meczu z Marsylią, który paryżanie wygrali 2:0.

– Co tydzień ten sam temat. To robi się wyczerpujące. Jestem trenerem, codziennie podejmuję decyzje. Będę to powtarzał aż do mojego ostatniego dnia w Paryżu. Zawsze staram się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla zespołu. Jeśli nie rozumiesz moich decyzji, nie obchodzi mnie to – powiedział Luis Enrique.

Źródło: X, Przegląd Sportowy Onet