Mbappe krytykowany za zachowanie z przerwy meczu. To dowód braku odpowiedniej mentalności [WIDEO]

Reprezentacja Hiszpanii awansowała do finału Mistrzostw Europy 2024. „La Roja” okazała się lepsza od „Les Bleus”, wygrywając 2:1 w półfinale turnieju.

Nietypowa sytuacja w przerwie

W przerwie półfinałowego spotkania doszło do nietypowego zdarzenia. Kylian Mbappe wracając do szatni, nie miał na sobie koszulki. Zamiast tego, trzymał w rękach trykot, swojego byłego kolegi z PSG, Fabiana Ruiza. Wymiana koszulek na boisku zwróciła uwagę kamerzystów i wywołała falę negatywnych komentarzy.

Zachowanie Mbappe spotkało się z krytyką francuskich kibiców, którzy uznali je za dowód na brak odpowiedniej mentalności zawodnika. W momencie wymiany koszulek Francja przegrywała z Hiszpanią. Kibice uznali, że takie działanie w środku ważnego meczu jest nie na miejscu.

Po przerwie Mbappe nie udało się odwrócić losów spotkania. Nie strzelił żadnej bramki, co pogłębiło krytykę pod jego adresem. Zakończył turniej z jedynym golem, który zdobył z rzutu karnego w meczu fazy grupowej przeciwko Polsce.

Mimo licznych komentarzy i krytyki Kylian Mbappe nie odniósł się publicznie do całej sytuacji.

Źródło: Twitter