Mats Hummels znowu zagra w Lidze Mistrzów?! Rewelacja poprzedniego sezonu zainteresowana!

Pojawiły się zaskakujące informacje na temat przyszłości Matsa Hummelsa. Według Gianluki Di Marzio, Niemcem poważnie interesuje się rewelacja zeszłego sezonu Serie A – Bologna. 
Hummels odszedł z Borussii Dortmund w nieprzyjemnych okolicznościach. Jak można przeczytać w niemieckich mediach, legenda klubu z Signal Iduna Park miała poróżnić się z Edinem Terziciem. Sytuacja na linii zawodnik – trener miała być jednak tylko jednym z czynników, który zaważył na nieprzedłużaniu kontraktu 35-latka.

Zagra w rewelacji?

Doświadczony stoper, mimo świetnego sezonu w BVB, nie został powołany przez Juliana Nagelsmanna na mistrzostwa Europy. Z Borussią pożegnał się natomiast po przegranym finale Ligi Mistrzów z Realem Madryt (0-2). Niewykluczone jednak, że w przyszłym sezonie 35-latek ponownie zagra w tych prestiżowych rozgrywkach.

Według Gianluki Di Marzio, ściągnięciem Hummelsa poważnie ma się interesować Bologna, która zamierza znacząco wzmocnić swoją kadrę. W zeszłym sezonie drużyna z Emilia-Romania zajęła swoje historyczne, piąte miejsce w Serie A, czym zakwalifikowała się do Ligi Mistrzów. Spora była w tym zasługa Thiago Motty, który został już ogłoszony trenerem Juventusu. Bolognę prowadzić będzie teraz Vicenzo Italiano.
Poza Bologną, Hummelsem mocno interesować się miały także inne kluby. Nie brakowało zainteresowania ze strony innych ekip z Serie A, jak Milan czy Roma. Mówiło się także o kierunku hiszpańskim, w postaci Mallorki.

Dodaj komentarz