Mariusz Pudzianowski komentuje postawę Polaków na EURO. „Pokazali, że tanio skóry nie sprzedają”

Mariusz Pudzianowski skomentował postawę reprezentacji Polski w meczu z Holandią na EURO 2024. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA, pochwalił polskich piłkarzy.
Reprezentacja Polski ma za sobą pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy w Niemczech. W swoim pierwszym spotkaniu Polacy polegli z Holandią 1:2. Mimo porażki postawa polskich zawodników była naprawdę godna pochwały.

W kontekście awansu do 1/8 finału EURO wszystko jest jeszcze możliwe. Polakom pozostały dwa mecze do rozegrania – z Austrią i z Francją. Najbliższy pojedynek już w ten piątek.
Grę polskich piłkarzy w meczu z Holandią postanowił ocenić Mariusz Pudzianowski. Legenda polskiego sportu w pozytywny sposób wypowiedziała się na temat postawy reprezentantów Polski.

– Porażki w meczu otwarcia to zawsze było szukanie winnych, jednak teraz jest nieco inaczej. Doceniamy ciężką pracę w każdej dziedzinie – nawet w piłce nożnej. Wreszcie walczymy i nie liczymy na fart. Nasi pokazali, że tanio skóry nie sprzedają i są w stanie ograć faworyzowane drużyny. Cieszymy się z przegranej… ale była to przegrana w dobrym stylu. Coś czuję, że jeszcze coś pokażemy z Austrią lub nawet z Francją. POLSKA GUUUROM – napisał Mariusz Pudzianowski.

Michał Budzich