Marek Saganowski gotowy do rozmów ws. pracy w reprezentacji. „Grałem w Portugalii przez osiem miesięcy, coś jeszcze pamiętam”

 

Wciąż nie wiadomo, kto zasiądzie w polskiej części sztabu szkoleniowego Fernando Santosa. Głos w tej sprawie zabrał Marek Saganowski. Były piłkarz Legii Warszawa w rozmowie z TVP Sport przyznał, że byłby zainteresowany posadą asystenta selekcjonera reprezentacji Polski.

„Sagan” gotowy do rozmów

Fernando Santos nadal nie wybrał swoich polskich asystentów do sztabu reprezentacji Polski. Wcześniej mówiło się m.in. o kandydaturze Łukasza Piszczka i Tomasza Kaczmarka. Żaden z nich jednak nie zostanie współpracownikiem Portugalczyka.

W związku z tym na ustach kibiców i dziennikarzy pojawiają się inne nazwiska. Jednym z kandydatów do objęcia stanowiska asystenta Fernando Santosa jest Marek Saganowski. Były piłkarz Legii Warszawa w rozmowie z TVP Sport przyznał, że jest gotowy do rozmów.

– Na razie nikt się ze mną nie kontaktował, nic się nie dzieje. Może w przyszłym tygodniu będzie wiadomo coś więcej. Ale oczywiście, jestem gotowy do rozmów. Szkoliłem się na trenera przez kilka lat, więc mógłbym pracować z kadrą w roli asystenta, a nie innej. Ale to byłoby do uzgodnienia – powiedział Marek Saganowski w rozmowie z TVP Sport.

Mourinho miał wpływ na relację Pique z Ramosem? „Zanim przyszedł do Madrytu, byliśmy przyjaciółmi” [CZYTAJ]

– Grałem w Portugalii przez osiem miesięcy, coś jeszcze pamiętam. I myślę, że większość ważnych piłkarskich kwestii po portugalsku na pewno bym sobie przypomniał – podsumował były piłkarz Legii Warszawa.

Źródło: TVP Sport