Marcin Bułka żyje futbolem nawet na wakacjach. Zagrał w piłkę z lokalsami [WIDEO]

Marcin Bułka myśli o piłce także poza sezonem. Podczas wakacji kamery zarejestrowały jak Polak gra w piłkę z „lokalsami”.

Sezon 2023/2024 był dla Marcina Bułki zdecydowanie najlepszy w karierze. Polak był podstawowym bramkarzem OGC Nice i wyrósł na jednego z najlepszych golkiperów w Ligue 1. W 34 meczach francuskiej ekstraklasy zanotował aż 17 czystych kont.
Dobra postawa w klubie zaowocowała powołaniami do seniorskiej reprezentacji Polski. Bułka był powoływany do reprezentacji Polski przez Michała Probierza na każde zgrupowanie. 24-latek otrzymał nawet szansę debiutu w meczu towarzyskim z Łotwą. Bułka pojechał także na Mistrzostwa Europy do Niemiec.

Po Mistrzostwach Europy w Niemczech dla polskich piłkarzy w końcu nastała chwila odpoczynku po długim sezonie. Nasi reprezentanci udali się na wakacje w większości do ciepłych krajów. Jednym z takich zawodników jest Marcin Bułka. Do sieci trafiło nagranie jak 24-latek gra w piłkę z „lokalsami”. Można było zauważyć u niego ogromną radość płynącą z możliwości bawienia się piłką.
Michał Budzich

Dodaj komentarz