Łukasz Gikiewicz został oszukany przez swojego agenta? Mocne oskarżenia w stronę byłego kadrowicza

Łukasz Gikiewicz udzielił wywiadu Tomaszowi Ćwiąkale na jego kanale. Bramkarz podzielił się w rozmowie niemiłą sytuacją z czasów, gdy jego interesy reprezentował Marek Citko. 36-latek twierdzi, że został przez niego oszukany. 
Gikiewicz gra obecnie w KTS Weszło, ale jego CV jest bardzo bogate. W samej Polsce występował między innymi w ŁKS-ie Łódź, Śląsku Wrocław czy Polonii Bytom. Od 2013 roku grał natomiast w Omonii Nikozja, po której zaliczył mnóstwo egzotycznych lig. Swoich sił próbował w Bułgarii czy Rumunii, ale grał również w Tajlandii, Arabii Saudyjskiej, Katarze czy w Indiach.

Oszukany przez byłego kadrowicza?

36-latek udzielił ostatnio wywiadu Tomaszowi Ćwiąkale na jego kanale w serwisie YouTube. Napastnik w rozmowie wrócił do początków swojej kariery i wspomniał o współpracy z Markiem Citką, który reprezentował wówczas jego interesy. Gikiewicz otwarcie przyznał, że czuje się przez niego oszukany.

– No on powie, że mnie nie oszukał, ja powiem, że on mnie oszukał. Podpisałem papier in blanco. Dlaczego? Bo miałem 19 lat w ŁKS-ie, 20. Byłem głupi, zaufałem. Bo otwierał bagażnik i dawał buty Nike’a, tak działają agenci. Niestety, za głupotę się płaci i zapłaciłem – powiedział Gikiewicz.
– Za każdy zmieniony klub muszę zapłacić karę i chyba tam było za każdy klub po 20 tys. euro. I zapłaciłem chyba 80, 70, nie wiem. Tak, no przegrałem. To nie chodziło też na jak długi okres, bo ja tak często zmieniałem kluby. Gdybym nie zmienił, to bym się nie wpakował w ten problem, ale po prostu, że zmieniałem, to się wpakowałem – dodał.