Lukas Podolski z prezentem dla Erika Janzy. Reprezentacja Słowenii otrzymała zestaw kebabów

Erik Janza w imieniu reprezentacji Słowenii skierował się z nietypową prośbą do Lukasa Podolskiego. 39-latek podarował całej drużynie zestaw kebabów.
Reprezentacja Słowenii jest jedną z największych pozytywnych niespodzianek podczas EURO 2024. W fazie grupowej zremisowała wszystkie mecze, a ich rywalami były: Anglia, Dania i Serbia. Trzy zdobyte punkty pozwoliły zająć 3. miejsce w grupie i awansować do 1/8 finału. Podstawowym piłkarzem tej drużyny jest zawodnik Górnika Zabrze, Erik Janza.

Awans z grupy jest niewątpliwym sukcesem dla skromnej piłkarsko reprezentacji jaką jest Słowenia. Po ostatnim meczu w grupie nastąpiło małe świętowanie. W związku z tym Erik Janza postanowił przedzwonić do Lukasa Podolskiego ze specjalną prośbą.

Erik Janza przedzwonił do Podolskiego z zapytaniem o dostarczenie kebabów. Jak dobrze wiemy, od kilku lat „Poldi” prowadzi swoją sieć właśnie tego rodzaju fast fooda. 39-latek zrealizował prośbę i dostarczył 5o sztuk kebaba.

–  Zaprosiłem drużynę na kolację. Zadzwoniłem do Podolskiego z pytaniem, czy nie dostarczyłby nam 50 kebabów. Zrobił to. Dorzucił również nam jogurty i napoje. Jego kebab jest świetny, ale już wcześniej to wiedziałem. Kolegom też smakował – ujawnił Eik Janza w rozmowie z „Siol Sport”, cytowany przez „WP Sportowe Fakty”.

źródło: wp sportowe fakty

Michał Budzich

Dodaj komentarz