Lewandowski najlepszy w historii FUT! Pod tym względem Polak nie ma sobie równych

Robert Lewandowski w ostatnich miesiącach pnie się w każdym możliwym rankingu. Kapitan reprezentacji Polski otrzymał swoją trzydziestą kartę Team of the Week w grze FIFA Ultimate Team. Czyni go to zawodnikiem z największą liczbą In Formów na koncie.

Maszyna

Robert Lewandowski w ostatnim czasie nie ma sobie równych. Przez ostatni rok Polak wygrał wszystkie możliwe drużynowe trofea, a także zdobył koronę króla strzelców Bundesligi, Pucharu Niemiec oraz Ligi Mistrzów. 32-latek triumfował w wielu plebiscytach na najlepszego piłkarza, a także został wyróżniony na galach FIFA The Best 2020 i Globe Soccer Award. Zapewne napastnik mógłby się jeszcze pochwalić Złotą Piłką, jednak France Football zdecydowało się odwołać plebiscyt ze względu na pandemię koronawirusa.

Lewandowski idzie jak burza. Polak bije kolejne rekordy i małymi krokami zmierza po ten najważniejszy. Napastnik Bawarczyków jest na dobrej drodze, aby wyrównać, a nawet pobić, wynik Gerda Mullera z sezonu 1971/1972. Polakowi brakuje 12 goli, aby zrównać się z Niemcem. Kapitan biało-czerwonych ma na to 11 spotkań.

Kolejne wyróżnienie

32-latek zapisał się na kartach historii, tym razem w grze komputerowej. Polak  po raz trzydziesty trafił do drużyny tygodnia w FIFA Ultimate Team i jest pierwszym piłkarzem, który osiągnął ten pułap. Tuż za nim plasuje się Luis Suarez. Urugwajczyk ma na swoim koncie 29 kart Team of the Week.

Kacper Polaczyk