Legia Warszawa chce kolejnego transferu. W grze wielkie pieniądze!

Legia Warszawa poważnie zbroi się przed startem nowego sezonu. Według Samuela Szczygielskiego z portalu meczyki.pl, „Wojskowi” mają na celowniku kolejnego piłkarza. Tym razem zamierzają sięgnąć do Chorwacji. 
Legia jest bardzo aktywna na rynku od zakończenia sezonu 2023/24. Do stołecznego klubu trafiło już aż sześciu piłkarzy: Luquinhas, Claude Goncalves, Jean-Pierre Nsame, Kacper Chodyna, Marcel Mendes-Dudziński i Ruben Vinagre. Nie zamierzają jednak na tym poprzestać.

Drogi transfer

Wiadomo, że Legia intensywnie poszukuje nowego napastnika. Nim jednak go znajdzie, do Warszawy może zawędrować defensywny pomocnik. Mowa konkretnie o zawodnika NK Osijek, Darko Nejasmiciu. Chorwat może sporo kosztować „Wojskowych”. Portal transfermarkt.de wycenia go na 1,8 mln euro.

25-latek w przeszłości grał w młodzieżowych reprezentacja Chorwacji. Z Osijekiem łączy go jeszcze roczny kontrakt. W ostatnim sezonie rozegrał 43 mecze. Łącznie w lidze chorwackiej wystąpił 153 razy.
– Czy transfer Nejašmicia jest prawdopodobny? Tak, ale trzeba będzie sprostać wymaganiom finansowym NK Osijek. Dla chorwackiego klubu to podobna sytuacja, w której znalazła się Legia podczas zimowego okienka transferowego z Bartoszem Sliszem: rok do końca umowy i ostatni moment, żeby na nim zarobić, ponieważ zawodnik chętnie pierwszy raz w karierze wyjedzie spróbować sił za granicą – pisze Samuel Szczygielski. 

Dodaj komentarz