Lechia nie dostanie licencji na grę w Ekstraklasie? Niepokojące informacje dot. lidera 1. Ligi

Lechia Gdańsk nie miała większych problemów w tym sezonie 1. Ligi i pewnie zmierza po bezpośredni awans do Ekstraklasy. Okazuje się jednak, że gdańszczanie mogą mieć problem z powrotem do elity. Wszystko przez kłopoty związane z licencją. 
W ubiegłym sezonie Lechii nie udało się utrzymać w Ekstraklasie, z której finalnie spadła. Obecnie drużyna prowadzona przez Szymona Grabowskiego pewnie zmierza po bezpośredni awans, okupując fotel lidera. Patrząc więc na same poczynania Lechii na boisku można śmiało stwierdzić, że szybko wróci do krajowej elity.

Nie będzie kolorowo

Mimo niemal pewnego awansu do Ekstraklasy okazuje się, że Lechia ma problemy z otrzymaniem licencji. Portal meczyki.pl dowiedział się, że Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej może nie przyznać jej klubowi za niespełnienie przynajmniej jednego z kryteriów Podręcznika Licencyjnego.

– W niedługim czasie można spodziewać się oficjalnego komunikatu PZPN w tej sprawie, który ostatecznie wszystko wyjaśni. Gdański klub będzie mógł odwołać się do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej – czytamy na meczyki.pl.
Warto wspomnieć, że Lechia będzie mieć pięć dni na odwołanie od doręczenia decyzji. W podobnej sytuacji rok temu znalazł się Piast Gliwice. Wówczas odwołanie się przyniosło skutek i śląski klub otrzymał licencję na grę w Ekstraklasie.

8 komentarzy do “Lechia nie dostanie licencji na grę w Ekstraklasie? Niepokojące informacje dot. lidera 1. Ligi”

 1. Hi there,

  We run a YouTube growth service, which increases your number of subscribers both safely and practically.

  [X] Targeted Audience Growth: We go beyond just numbers. We focus on attracting viewers genuinely interested in your niche, leading to long-term engagement.
  [X] Sustainable Strategies: Our approach leverages optimization, community building, and content promotion for lasting growth, not quick fixes.
  [X] Human-Centered Expertise: We don’t rely on bots. A dedicated team analyzes your channel and creates a personalized plan to unlock your full potential.

  Our packages start from just $60 (USD) per month.

  Would this be of interest?

  Kind Regards,
  Emily

  Odpowiedz
 2. Hi there,

  I recently came across your website on ekstraklasatrolls.pl and found it very interesting. I was curious, have you ever considered creating an eBook out of your website content?

  There are tools available, that allow you to easily convert website content into a well-designed eBook. This could be a great way to repurpose your existing content and potentially reach a new audience.

  Of course, I understand this might not be something you’re interested in, but I just wanted to share the possibility!

  Anyway, here is the tool I had in mind. It’s only $16.95 so worth checking out:
  https://furtherinfo.org/lgb7

  Best regards,
  Essie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz