Lech Poznań zlekceważy Żalgiris Kowno? W składzie ma dojść do kilku znaczących rotacji

Lech Poznań rozegra dziś rewanżowe starcie w ramach II rundy eliminacji Ligi Konferencji. Kolejorz zmierzy się na wyjeździe z litewskim Żalgirisem Kowno. W składzie polskiego zespołu ma dojść do kilku zmian.

Przed tygodniem Lech Poznań rozpoczął walkę o fazę grupową Ligi Konferencji. W pierwszym meczu II rundy eliminacji Kolejorz pokonał Żalgiris Kowno 3:1. Dziś w Kownie dojdzie do rewanżu. Początek meczu o 18:00.

Tydzień temu Lech Poznań wyszedł na mecz z Żalgirisem w niemal najmocniejszym możliwym zestawieniu. W bramce zagrał Filip Bednarek. Linię obrony stworzyli Joel Pereira, Miha Blazic, Antonio Milic i  Elias Andersson. W pomocy zagrali Radosław Murawski, Dino Hotić, Afonso Sousa, Filip Marchwiński i Kristoffer Velde. W ataku zagrał Filip Szymczak.

Dzisiejszy mecz powinien być dla Lecha jedynie formalnością. Mimo to rywala nie można zlekceważyć, co pokazała druga połowa poprzedniego starcia rozgrywanego w Poznaniu. Mimo to w składzie Kolejorza może dojść do kilku zmian w wyjściowym składzie, o czym napisał Dawid Dobrasz. Zdaniem dziennikarza szansę mają dziś otrzymać Bartosz Mrozek, Barry Douglas oraz Artur Sobiech.

Michał Budzich