Kulisy odejścia Tuchela z Bayernu. „Razem wznieśli toast za wyjaśnioną sytuację”

Thomas Tuchel zakończy pracę w Bayernie wraz z końcem tego sezonu. Niemieckie media ujawniły kulisy negocjacji w sprawie wcześniejszego odejścia 50-letniego trenera.
W ubiegłym tygodniu ogłoszona została decyzja o zakończeniu pracy Thomasa Tuchela w Bayernie Monachium. 50-latek opuści klub po zakończeniu tego sezonu. Pierwotnie jego kontrakt obowiązywał do końca czerwca 2025 roku, jednak obie strony porozumiały się ws. wcześniejszego zakończenia współpracy. Tuchel objął Bayern w marcu 2023 roku.
Niemiecki „BILD” ujawnił kulisy odejścia Tuchela z Bayernu. Tuż po przekazaniu tej informacji do opinii publicznej, Tuchel zjawił się w jednej z monachijskich restauracji. Obecny był tam też Hasan Salihamidzić, były dyrektor sportowy Bayernu, i Christoph Freund, obecny dyrektor sportowy bawarskiego klubu. Panowie mieli razem wznieść toast za osiągnięcie porozumienia w sprawie odejścia Tuchela.
– To, o czym jeszcze nikt nie wie: Hasan Salihamidzić także tam był. Facet, który sprowadził Tuchela, przyszedł do stołu trenera. Christoph Freund, obecny dyrektor sportowy, również siedział wśród przyjaciół Tuchela. Razem wznieśli toast za wyjaśnioną sytuację – pisze „BILD” cytowany przez „sport.pl”.

źródło: sport.pl

Michał Budzich