Krychowiak się nie patyczkuje! Polak odpowiedział na komentarz hejtera

Nie od dziś wiadomo, że Grzegorz Krychowiak wzbudza mieszane uczucia wśród kibiców reprezentacji Polski. Ekstrawaganckie zdjęcie Polaka w social media często stanowią zarzewie do powstania kolejnych nieprzychylnych (często także zwyczajnie chamskich) komentarzy pod jego adresem. Przy formułowaniu odpowiedzi na takie zaczepki ważne jest, żeby robić to z klasą. Przy jednym komentarzu Polak postanowił jednak nie gryźć się w język.

Jakiś czas temu na Facebooku mogliśmy obserwować interakcję piłkarza z fanami. Krychowiak odpowiedział na kilka komentarzy swoich obserwujących. Nie zawsze były to klasyczne odpowiedzi. Najlepsze zebraliśmy dla was w linku poniżej:

Krychowiak szaleje na Facebooku! Najlepsze riposty Polaka

Miarka się przebrała

Jakiś czas temu reprezentant Polski wstawił na swoje social media zdjęcie ze swojego pobytu w Kenii. Afrykański urlop spędza oczywiście ze swoją małżonką, a główną atrakcją fotografii była żyrafa pijąca z filiżanki pomocnika.

Hakuna Matata ☕️ ?

Opublikowany przez Grzegorz Krychowiak Wtorek, 5 stycznia 2021

Pod postem pojawiło się wiele miłych komentarzy. Wśród nich jednak musiał także przewinąć się zwykły hejt.

„Szkoda, że gra w piłkę nie wychodzi mu tak dobrze jak fotki” – Napisał jeden z internautów, po czym szybko spotkał się z ripostą Krychowiaka – „Proszę napisać co Panu dobrze wychodzi”

Inni użytkownicy zaczęli jeszcze bronić piłkarza, jednak on sam wolał zakończyć dyskusję.

„Idę się wziąć za trening, a nie tylko durne zdjęcia” – Napisał Krychowiak.