Koszmarna kontuzja w meczu Ekstraklasy. Radomiak skończył mecz w dziesiątkę przez wykorzystane zmiany [WIDEO]

Podczas sobotniego meczu PKO BP Ekstraklasy doszło do niecodziennej sytuacji. Radomiak Radom zakończył mecz z Cracovią w dziesiątkę z uwagi na wykorzystanie wszystkich zmian przez Mariusza Lewandowskiego.

W drugiej połowie meczu doszło do bolesnego starcia między Chico Ramosem a Takuto Oshimą. Pierwszy z wymienionych wyszedł z tego pojedynku ze złamaną nogą. Na boisku pojawiła się nawet karetka.

Nieudany mecz Roberta Gumnego. Kibice zadowoleni z jego „wędki” w 38. minucie [CZYTAJ]

Sędzia ukarał piłkarza Pasów czerwoną kartką, jednak VAR ją anulował. Faulujący Ramos pozostał bez kary. Co ciekawe, Mariusz Lewandowski do tego momentu wykorzystał już wszystkie możliwe zmiany. W związku z tym Radomiak Radom musiał zakończyć spotkanie w dziesiątkę. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Cracovii.