Kontuzje pokrzyżują plany Santosa? „Naprawdę źle to wszystko wygląda”

 

Jacek Bąk w rozmowie z portalem „WP Sportowe Fakty” wypowiedział się na temat sytuacji kadrowej w reprezentacji Polski. Były piłkarz martwią liczne kontuzje w obozie Biało-Czerwonych.

Kontuzje pokrzyżują plany Santosa?

Fernando Santos na swoim pierwszym zgrupowaniu jako selekcjoner reprezentacji Polski musi zmagać się z licznymi kontuzjami piłkarzy. Niedostępni dla Portugalczyka są Arkadiusz Milik, Jan Bednarek, Sebastian Szymański oraz Kacper Kozłowski.

Były reprezentant Polski chwali Skorupskiego za odwagę. „Pokazał jaja, w przeciwieństwie do czołowych postaci kadry” [CZYTAJ]

– Nie przypominam sobie, żeby którykolwiek selekcjoner miał gorszy start pod względem urazów w kadrze. Naprawdę źle to wszystko wygląda, kluczowi zawodnicy są kontuzjowani na wielu pozycjach, ale życie często weryfikuje plany. Teraz trener musi pokazać swój kunszt i wybrać odpowiedni skład z tych piłkarzy, którzy są dostępni. Oni natomiast powinni zrobić wszystko, by zaimponować swoją grą na boisku i dać sygnał, by stawiać na nich także w przyszłości – powiedział Jacek Bąk w wywiadzie dla „WP Sportowych Faktów”.

Spotkanie Czechów z Polską odbędzie się w piątek 24 marca. Mecz w Pradze zaplanowano na godzinę 20:45.

Źródło: WP Sportowe Fakty