Kontuzja Arkadiusza Milika. Co z marcowym zgrupowaniem? Polaka czeka długa przerwa

Problemy zdrowotne dotknęły Arkadiusza Milika. Polski napastnik doznał kontuzji podczas ostatniego meczu Juventusu. Sebastian Staszewski z „Interii” poinformował, jak długa może być przerwa reprezentanta Polski.

W niedzielę Juventus rozgrywał mecz w Serie A. Stara Dama przegrała z Monzą 0:2. W drugiej połowie meczu na boisku pojawił się Arkadiusz Milik. Niestety, polski napastnik nie zdołał dokończyć spotkania ze względu na kontuzję, której się nabawił.

Arkadiusza Milika czeka teraz dłuższa przerwa od gry. Jak dowiedział się Sebastian Staszewski z „Interii”, przerwa Polaka ma potrwać od 4 do 6 tygodni. W tym tygodniu piłkarz Juventusu przejdzie jeszcze bardziej szczegółowe badania.

Już w marcu odbędzie się pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski pod wodzą Fernando Santosa. 24 marca Biało-Czerwoni zagrają na wyjeździe z Czechami, a 27 marca podejmą u siebie Albanię. Zgrupowanie ma rozpocząć się 20 marca. Powołania mają zostać ogłoszone w okolicach 5-6 marca. W związku z tym przyjazd Arka Milika na kadrę w marcu stoi pod ogromnym znakiem zapytania.


źródło: interia

Michał Budzich