Kontrowersyjna opinia byłego bramkarza Arsenalu. „Kibice z pewnością chcieliby powrotu Wengera”

Jens Lehmann wypowiedział się na temat Arsenalu na łamach Sunday World. Były golkiper Kanonierów uważa, iż kibice z pewnością chcieliby ponownie zobaczyć Arsena Wengera w roli menadżera na Emirates Stadium.

Francuski szkoleniowiec opuścił Arsenal w 2018 roku. Wielu kibiców ucieszyło się z jego odejścia, jednak dziś spora część na pewno tęskni. Kanonierzy od dłuższego czasu nie mogą podjąć równej rywalizacji z pozostałymi potentatami Premier League. Jens Lehmann stwierdził, że fani chętnie zobaczyliby powrót Wengera na Emirates Stadium.

Kibice, którzy wzywali Wengera do odejścia, teraz mogą zobaczyć, że odnosił większe sukcesy niż następcy. Teraz prawdopodobnie chcieliby jego powrotu – przyznaje Lehmann.

Nie wiem, co Arsenal próbuje teraz zrobić. Za Wengera wyniki nie zawsze były wspaniałe, ale styl gry zawsze był dobry, a filozofia jasna. Arsenal to wielki klub. Teraz jest wielkim rozczarowaniem. Arteta musi osiągać dobre wyniki. Jeśli tego nie będzie robił, to wiadomo, co może się stać.

Jens Lehmann wystąpił w barwach Arsenalu 200 razy. Niemiec obecnie pełni funkcję członka rady nadzorczej w Herthcie Berlin.