Kompromitacja Tottenhamu w Lidze Europy! Kolejny sezon „Kogutów” bez trofeum… [REAKCJE]

Wszystko wskazuje na to, że Tottenham po raz kolejny zakończy sezon bez jakiegokolwiek trofeum. Piłkarze Jose Mourinho roztrwonili przewagę z pierwszego meczu w starciu z niżej notowanym Dinamem Zagrzeb. Kibice nie pozostawili na Kogutach suchej nitki.

Przed tygodniem Tottenham gładko pokonał na własnym obiekcie Dinamo Zagrzeb 2:0 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy. Wszystko wówczas wskazywało na to, że Koguty poradzą sobie również w rewanżu. Ba! Nawet po pierwszej połowie dzisiejszego starcia wydawało się, że Tottenham może już się przygotowywać do ćwierćfinału.

W drugiej połowie swoje show rozpoczął Mislav Oršić. 28-latek rozpoczął strzelanie w 62. minucie, kiedy oddał fenomenalny strzał na bramkę Hugo Llorisa. Chorwat dorzucił jeszcze gola w 83. minucie, dzięki czemu doszło do dogrywki. A w niej ponownie swoje „trzy grosze” dorzucił Oršić, kompletując w ten sposób Hat-Tricka. Dinamo pokonało na własnym obiekcie Tottenham 3:0, w związku z czym mistrz Chorwacji awansował do kolejnego etapu rozgrywek.

Oršić skradł show!

Gol Oršicia na 3:0

Ogromny sukces Dinama Zagrzeb

Kolejny sezon bez zdobytego trofeum

W ostatnich latach piłkarze Tottenhamu nie rozpieszczają swoich kibiców w kwestii zdobywanych pucharów. Wszak ostatnie „poważne” trofeum padło łupem Kogutów w sezonie 2007/2008, kiedy piłkarze z Londynu sięgnęli po Puchar Ligi Angielskiej.

Przypomnijmy, że piłkarze Dinama zagrali dziś po raz pierwszy pod wodzą nowego trenera. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.