Kompilacja zagrań Romelu Lukaku przeciwko Słowacji. To zdecydowanie nie był jego mecz… [WIDEO]

Reprezentacja Belgii niespodziewanie przegrała w swoim pierwszym meczu na EURO 2024 z reprezentacją Słowacji. Do porażki Belgów mocno przyczynił się Romelu Lukaku. Belgijski napastnik marnował sytuację za sytuacją.
W poniedziałek o godzinie 18:00 swoje pierwsze mecze na Mistrzostwach Europy w Niemczech rozegrały reprezentacje Belgii i Słowacji. Zdecydowanym faworytem tej rywalizacji zdecydowanie byli Belgowie. Ku zaskoczeniu wielu kibiców zwycięsko z tego starcia wyszła jednak Słowacja! Nasi południowy sąsiedzi odnieśli skromne zwycięstwo 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Ivan Schranz.

Jednym z antybohaterów tego starcia bez wątpienia był Romelu Lukaku. 31-latek zmarnował kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Wiele sytuacji z jego udziałem wyglądało naprawdę komicznie. Lukaku co prawda strzelił dwie bramki, jednak obie zostały anulowany przez sędziów, gdyż były one zdobyte nieprzepisowo.
Filmiki z akcjami Romelu Lukaku szybko obiegły internet. Sytuacji tych było aż tak dużo, że „TVP Sport” postanowiło stworzyć całą kompilację zagrań z udziałem belgijskiego napastnika.

Michał Budzich