Kolejny zimowy transfer Legii. Na Łazienkowską trafi młodzieżowy reprezentant

Nie tylko Portugalczycy z drugiej ligi hiszpańskiej trafią do Legii. Stołeczny klub wygrał walkę o młodego Polaka. W związku z wprowadzeniem przepisów o młodzieżowcu kluby Ekstraklasy potrzebują graczy, którzy spełnią kryteria i nie zaniżą poziomu. Mistrz Polski zdaniem weszło wygrał walkę o Kacpra Kostorza i podpisze kontrakt z młodym zawodnikiem Podbeskidzia.

Pomocnik w trwającym sezonie 1. ligi zdobył 2 gole i zaliczył jedną asystę w 21. spotkaniach. Warto tu dodać, że nie zawsze występował od początku. Niemniej jednak niespełna 900 minut i trzy oczka w punktacji kanadyjskiej to jak na 19-latka całkiem przyzwoity wynik.

Młody zawodnik budzi również zainteresowanie Cracovii, a zdaniem Piotra Wołosika ofertę za niego złożyła Jagiellonia.

Ma kosztować około miliona złotych.

Dodaj komentarz

EkstraklasaTrolls.pl
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.