Kolejny wielki klub zainteresowany Juranoviciem. Może dołączyć do Polaka

Kolejny wielki klub wyraża zainteresowanie Josipem Juranoviciem. Według „Scottish Sun Sport” Chorwat wpadł w oko FC Barcelonie!

Juranović świetnie pokazuje się na mistrzostwach świata w Katarze i jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji Chorwacji. Prawy obrońca z pewnością zagra w meczu o brązowy medal przeciwko Maroku.

Zmiana klubu?

Dobra forma prezentowana na mundialu oraz w Celticu mogą zaowocować transferem do mocniejszego klubu. Byłego piłkarza Legii Warszawa obserwują potentaci europejskiej piłki. Niedawno głośno było o Atletico Madryt, które chciało już kilka miesięcy temu ściągnąć 27-latka.

„Rojiblancos” to jednak niejedyna ekipa z Hiszpanii, która interesuje się Chorwatem. Jak podaje „Scottish Sun Sport”, prawego defensora obserwuje także FC Barcelona.

Barcelona śledzi piłkarza, który zachwyca na mundialu. Juranović i Diogo Dalot z Manchesteru United to kandydaci do zastąpienia Hecctora Bellerina w katalońskim klubie – napisali dziennikarze.

Piłkarz na razie nie zasnuwa sobie głowy wszystkimi plotkami. Potwierdził to już na jednej z konferencji.

Nie czytam żadnych plotek, odkąd wylądowałem w Katarze. Koncentruję się tylko na reprezentacji. Powiedziałem nawet agentowi, by nic mi nie mówił w trakcie mistrzostw. Chcę dokonać czegoś wielkiego tutaj, żeby w przyszłości opowiadać dzieciom historie, po których będą dumni – zaznaczył.