Kolejny może trafić do Serie A! Transfer za 6-7 milionów. „Negocjacje trwają”

Kolejny Polak może trafić do Serie A! Karol Świderski znalazł się na celowniku włoskiej Bolognii. Informację podał Krzysztof Stanowski, po czym potwierdził ją także agent piłkarza.

Karol Świderski od stycznia 2019 roku reprezentuje barwy PAOK-u Saloniki. Do tej pory na greckich boiskach zaliczył 80 występów, w których strzelił 27 bramek. Do swojego dorobku dołożył także osiem asyst.

W tym sezonie 23-latek ma na koncie siedem goli i pięć asyst w 15 ligowych meczach. Polak miał szansę na pokazanie się również w Lidze Europy, jednak PAOK nie wyszedł nawet ze swojej grupy.

„Negocjacje trwają”

Na początku stycznia o zainteresowaniu Bolognii Świderskim pisał włoski portal „Tuttomercatoweb”. Wówczas jednak nie było żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

19 stycznia swoje trzy grosze dorzucił Krzysztof Stanowski. Dziennikarz najpierw powołał się na media z Grecji oraz Półwyspu Apenińskiego, które faktycznie informowały o rozmowach między klubami. Nastepnie dodał, że negocjacje potwierdził Mariusz Piekarski, agent Świderskiego.

Źródła donoszą, że 23-latek może odejść z PAOK-u za 6 mln euro — tyle proponuje za niego Bologna. Wiadomo jednak, że Grecy żądają o milion więcej.