Kolejny klub włącza się do walki o Sergio Ramosa. Hiszpan zagra w Premier League?

Sergio Ramos wciąż nie przedłużył kontraktu z Królewskimi. Real Madryt nie godzi się na oczekiwania doświadczonego stopera. Z mediów dochodzi coraz więcej głosów o zainteresowaniu poszczególnych klubów. Jeden z dziennikarzy poinformował ostatnio, że do walki o Ramosa wkroczył Liverpool.

Co z przyszłością Ramosa?

Według Cristobala Sorii z „El Chiringuito”, Liverpool interesuje się sprowadzeniem kapitana Realu Madryt do siebie. Umowa doświadczonego Hiszpana wygasa wraz z końcem czerwca bieżącego roku. Wciąż nie ma porozumienia między stronami. Sergio Ramos nie jest zadowolony z propozycji Królewskich tj. rocznego kontraktu oraz pensji niższej o ponad milion euro.

Ogromne zainteresowanie wielkich klubów

W związku z końcem umowy stopera i prawem Bosmana, Ramos może negocjować umowę z nowym klubem. Według mediów wśród zainteresowanych są PSG, Tottenham i Juventus. Jak donosi Christobal Soria, do gry włączył się również Liverpool.

Duet marzeń?

Mistrzowie Anglii potrzebują wzmocnień defensywy ze względu na liczne urazy jego zawodników. Hiszpan od nowego sezonu miałby stworzyć duet z Virgilem Van Dijkiem. Dotychczasowy bilans Sergio Ramosa w sezonie 2020/2021 to 16 występów, 3 gole i jedna asysta.