Kolejna kontuzja w reprezentacji Polski po meczu z Holandią. „Może jest złamanie”

Reprezentacja Polski ma ogromnego pecha na Euro 2024. Według informacji Przemysława Langiera z goal.pl, kolejny kadrowicz miał doznać urazu. 
„Biało-Czerwoni” mają za sobą pierwszy mecz na Euro 2024. Niestety, Holandia okazała się zbyt mocnym przeciwnikiem i nasza kadra poległa 1-2. Na domiar złego pojawiają się informacje, jakoby kolejny reprezentant miał doznać w trakcie rywalizacji urazu.

Oby bez złamania…

Mowa konkretnie o Bartoszu Salamonie, który poczuł ból przy tracie drugiego gola. Wówczas jeden z rywali stanął obrońcy Lecha Poznań na stopie. Przemysław Langier z portalu goal.pl poinformował, że 31-latek trafił do szpitala, w celu przejścia badań. Informację te potwierdził również Michał Probierz, a także sam poszkodowany.

– Tak, napastnik stanął mi na ręce. Czuję, że jest palec jest lekko zmiażdżony. Może jest złamanie, może nie. Jutro wszystko wyjaśni rentgen – mówił Salamon w rozmowie z Przemysławem Langierem. 
– Bartek jest z lekarzem. Dopiero potem zobaczymy, co tam jest. Mam nadzieję, że nie ma żadnego złamania – potwierdził z kolei uraz selekcjoner. 

Kontuzja Salamona nie jest jedynym problemem, jaki podczas Euro ma Probierz. Jeszcze przed rozpoczęciem turnieju z kłopotami zdrowotnymi zmagali się Nicola Zalewski, Taras Romanczuk czy Karol Świderski. Na domiar złego mecz z Holandią musiał opuścić Robert Lewandowski, a z całego zgrupowania wyjechał Arkadiusz Milik.