Kolejna gwiazda na celowniku klubu Davida Beckhama! 2. najlepszy strzelec w historii reprezentacji Francji

Inter Miami (klub David Beckhama) rośnie siłę! Obecnie w klubie znajdują się tacy piłkarze jak Gonzalo Higuain czy Blaise Matuidi, a to nie wszystko! Legenda angielskiej piłki ma na celowniku kilku innych znanych grajków.

Obecny sezon MLS jest pierwszym, w którym występuje klub Davida Beckhama – Inter Miami. W amerykańskim klubie zbiera się całkiem ciekawa ekipa znanych zawodników z przeszłością w Europie. W poprzednim okienku transferowym legenda reprezentacji Anglii zdołała zakontraktować takich piłkarzy jak Blaise Matuidi oraz Gonzalo Higuain. Prędzej pisaliśmy, że Beckham planuje ściągnąć m.in. Sergio Ramosa! Teraz media podają o zainteresowaniu Olivierem Giroud.

ZOBACZ: Beckham sprowadzi do swojego klubu kolejną gwiazdę? Na celowniku piłkarz Realu Madryt

Inter Miami sięgnie po gwiazdę reprezentacji Francji?

Jak podaje The Mirror, Inter Miami w niedalekiej przyszłości może zasilić Olivier Giroud!  34-latek, mimo że w reprezentacji Francji wciąż radzi sobie znakomicie (ostatnio zdobył dwie bramki w meczu ze Szwecją), to nie może on liczyć na regularną grę w Chelsea.

Walka Giroud o wyjazd na EURO 2020

Giroud z 44 bramkami na koncie jest drugim najlepszym strzelcem w historii swojego kraju i z pewnością będzie chciał on poprawić swoje liczby na wiosnę, a także podczas EURO 2020. Żeby jednak pojechać na ME, trzeba grać regularnie w klubie, a Francuz w obecnym sezonie tylko raz wyszedł w pierwszym składzie angielskiego klubu.

W Miami czeka stary znajomy z reprezentacji

Nie da się ukryć, że Beckham swoim nazwiskiem oraz swoimi znajomościami z pewnością może zdziałać cuda. Jeśli transfer doszedłby do skutku, to Giroud w Miami spotkałby swojego rodaka – Matuidiego.

Michał Budzich