Kibice Legii nie wytrzymali. Oberwało się Mioduskiemu. „Niszczysz nasz klub” [WIDEO]

Kibice Legii Warszawa dali upust swoim emocjom po kolejnej porażce swojej drużyny. Z tej okazji odśpiewali kilka mocnych haseł.
Czołowe polskie drużyny nie popisały się w 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Z TOP 6 swoje spotkanie wygrał tylko Śląsk, pozostałe pięć ekip odniosło porażki. W tym także Legia. Zespół Goncalo Feio poległ przed własną publicznością z Radomiakiem Radom. Legia przegrała aż 0:3.

Dla Legii była to już siódma porażka w tym sezonie Ekstraklasy. Obecna sytuacji stołecznego klubu nie jest najlepsza. Na trzy kolejki przed końcem Legioniści zajmują dopiero piątą lokatę w ligowej tabeli. A już w poniedziałek Legię może wyprzedzić jeszcze Pogoń Szczecin.

Dzisiejsza porażka rozwścieczyła kibiców Legii. Ci dali upust swoim emocjom po zakończeniu meczu. Choć pierwsze przyśpiewki w stronę władz klubu było już słychać na kilka minut przed zakończeniem spotkania. Najbardziej oberwało się przede wszystkim Dariuszowi Mioduskiemu.
Michał Budzich

2 komentarze do “Kibice Legii nie wytrzymali. Oberwało się Mioduskiemu. „Niszczysz nasz klub” [WIDEO]”

  1. Michał, skoro jesteś studentem, to jakąś szkołę już skończyłeś i powinieneś wiedzieć, że porażki się ponosi, a nie odnosi.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz