Kibice Barcelony przywitali PSG. „Zostaw Messiego” i fajerwerki pod hotelem

W końcu doczekaliśmy się dnia, w którym wraca Liga Mistrzów. Próbkę emocji towarzyszących najlepszym rozgrywkom w Europie dostaliśmy już dzień wcześniej. Wówczas piłkarze PSG przylecieli do Katalonii na mecz z FC Barceloną. Fani Blaugrany przygotowali im gorące powitanie.

1/8 finału Ligi Mistrzów zapowiadała się bardzo ciekawie już od samego losowania par. Z jednej strony zobaczymy dzisiaj starcie RB Lipsk z Liverpoolem, jednak to drugie zestawienie będzie szczególnie interesujące.

PSG zmierzy się z Barceloną pierwszy raz od legendarnej remontady Dumy Katalonii. W 2017 roku Hiszpanie odrobili na Camp Nou straty z pierwszego spotkania (0-4) i rozgromili paryżan aż 6-1. Niedługo po tym wydarzeniu Neymar zamienił Półwysep Iberyjski na stolicę Francji, gdzie buduje swoją legendę do dzisiaj.

Gorące powitanie

Spotkaniu PSG i Barcelony towarzyszą zatem ogromne emocje. Kibice Blaugrany dali to przyjezdnym do zrozumienia wczoraj, kiedy późnym popołudniem w Hiszpanii pojawili się piłkarze z Parc des Princes.

Jako pierwszemu oberwało się właścicielowi klubu, Nasserowi Al Khealifiemu. Szejkowi zarzucało się kontakty z Leo Messim i próbowanie przekupienia Argentyńczyka ogromną pensją, by ten grał w PSG.

– Skur***yn! Złodziej! Zostaw Messiego, złodzieju – wykrzykiwali fani Barcelony.

Nieprzespana noc

Pomysł kibiców Blaugrany sięgał jednak dalej, niż samo przywitanie gości po przyjeździe. W nocy w pobliżu hotelu, gdzie usytuowano piłkarzy PSG sympatycy gospodarzy odpalili fajerwerki. Wszystko po to, żeby utrudnić rywalom wyspanie się przed starciem z Barceloną.