Kibice Argentyny sprankowani w Nowym Jorku. Kibic z Chile poświęcił masę pieniędzy [WIDEO]

Równolegle do mistrzostw Europy po drugiej stronie Oceanu odbywa się Copa America. Argentyńscy kibice, którzy tłumnie przebywali w Nowym Jorku z okazji meczu z Chile, zostali porządnie „sprankowani”. Jeden z Chilijczyków postarał się, aby zepsuć im dzień. 
W nocy ze środy na czwartek odbywały się kolejne mecze w ramach tegorocznego Copa America. Argentyna rozprawiła się wówczas z Chile 1-0 i ma już pewne wyjście z grupy. „La Roja” ma natomiast tylko jeden punkt na koncie i traci dwa „oczka” do Kanady.

Prankster

Wspomniany mecz odbywał się w New Jersey na MetLife Stadium. Kibice „Albicelestes” przed spotkaniem postanowili spędził czas w Nowym Jorku i tłumnie zebrali się na Times Square. Plac ten jest znany między innymi z wielu ogromnym ekranów, na których wyświetlane są różne reklamy i banery.
Jak się okazało, argentyński tłum wpadł w pułapkę. W pewnym momencie na jednym z ekranów pojawił się Alexis Sanchez, gwiazdor reprezentacji Chile. Sytuacja miała być skrzętnie zaplanowana przez jednego z chilijskich kibiców, który wykupił czas reklamowy na największym z monitorów.

 

Dodaj komentarz