Kibic spotkał Arkadiusza Milika i przekazał mu prośbę. „Arek, nie odchodź do…”

Arkadiusz Milik jest na wylocie z Napoli. Co rusz się słyszy nowe doniesienia w sprawie jego transferu. Głównymi zainteresowanymi są podobno AS Roma i RB Lipsk. Wcześniej spekulowano o jego przenosinach do Juventusu, jednak Andrea Pirlo wykluczył to rozwiązanie.

Milik nie otrzymał powołania na towarzyskie spotkanie ze Sportingiem. Mecz finalnie się nie odbył z powodu zakażenia koronawirusem w lizbońskim klubie, jednak brak wyjazdu na to spotkanie oznacza definitywny koniec Polaka w Neapolu.

W czasie planowanego spotkania ze Sportingiem, 26-latek przebywał na wyspie Carpi. Po powrocie do Neapolu czekali na niego kibice, jeden z nich miał powiedzieć Polakowi, aby ten nie odchodził do Juventusu. Milik skwitował prośbę fana uśmiechem i nic nie odpowiedział.

Nie od dziś wiadomo, że kibice Napoli nie przepadają za Juventusem. Gonzalo Higuain, czyli napastnik którego zastępował Milik, jest uważany za największego zdrajcę. Argentyńczyk przeszedł z Napoli do Starej Damy za 90 milionów euro w 2016 roku.

Według najnowszych doniesień mediów, Arkadiusz Milik dogadał się z AS Roma w sprawie transferu. Teraz pozostają tylko negocjacje pomiędzy klubami. Prezes Napoli, Aurelio De Laurentiis żąda za Polaka ok. 25 milionów euro.