Kacper Kozłowski na celowniku zagranicznych klubów. Skauci pojawili się na ostatnim meczu Pogoni

Kacper Kozłowski w ostatnich miesiącach wyrósł na jeden z największych talentów w Polsce. Na ostatnim meczu Pogoni z Podbeskidziem pojawili się wysłannicy z trzech klubów, którzy mieli za zadanie obserwować 17-latka. Kozłowski w tym spotkaniu zdołał nawet zdobyć bramkę.

Obecny sezon okazał się przełomowy w kontekście rozwoju kariery Kacpra Kozłowskiego. 17-latek w obecnej kampanii Ekstraklasy zagrał w 16 meczach, w których strzelił jedną bramkę oraz zanotował 3 asysty. Ponadto wychowanek Pogoni zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Polski w marcowym meczu z Andorą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kacper Kozłowski podsumował swój debiut. „Skupiam się na grze w piłkę i tak pozostanie”

Kozłowski na radarze wielu klubów

W piątek Pogoń Szczecin rozegrała wyjazdowy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jak podaje „sport.pl”, na meczu pojawili się skauci RB Salzburg, Torino i Saint-Etienne, którzy mieli za zadanie szczególnie obserwować Kacpra Kozłowskiego. Reprezentant Polski zdobył jedną bramkę, a jego zespół odniósł zwycięstwo 2:0.

– Nie mamy żadnych konkretnych ofert za Kacpra i nie chcemy go sprzedawać w najbliższym oknie transferowym – mówi w rozmowie ze „sport.pl” Dariusz Adamczuk, dyrektor sportowy Pogoni.

źródło: sport.pl

Michał Budzich