Jose Mourinho wytypował zwycięzcę Euro 2024. Portugalczyk nie ma wątpliwości

Jose Mourinho przekazał swoje typy na nadchodzące mistrzostwa Europy. Portugalczyk wskazał swojego faworyta do wygrania całego turnieju. Zdradził także, kto według niego jeszcze zagra w finale. 
Euro 2024 rozpocznie się już w najbliższy piątek. O 21:00 gospodarze turnieju, Niemcy, zmierzą się w meczu otwarcia ze Szkocją. Spotkanie odbędzie się w Monachium.

Portugalia mistrzem?

W gronie ekspertów telewizyjnych podczas mistrzostw zobaczymy Jose Mourinho. Portugalczyk będzie gościł na antenie stacji TNT Sports. Jeszcze przed meczem otwarcia nowy szkoleniowiec Fenerbahce został zapytany o swoje typy odnośnie turnieju.
Według Mourinho po mistrzostwo Europy sięgną jego rodacy. Portugalczycy w finale mają pokonać Anglię. „Synowie Albionu” mają jednak triumfować w nagrodach indywidualnych. „The Special One” uważa, że po koronę króla strzelców sięgnie Harry Kane, zaś najlepszym piłkarzem na Euro okaże się Jude Bellingham.

Portugalia ma spore szanse na powtórzenie sukcesu z 2016 roku i ponowne wygranie mistrzostwa Europy. Uchodzą bowiem za jednego z faworytów całego turnieju. Najpierw jednak muszą wyjść z grupy. W niej zagrają z Czechami, Turcją i Gruzją.