James Rodriguez publikuje oświadczenie ws. rzekomej bójki po meczu z Urugwajem. „Mam doskonałe relacje z każdym…”

Według doniesień mediów, po meczu Kolumbii z Urugwajem doszło do rękoczynów w szatni. Z nazwisk wymieniono Jeffersona Lermę, Davinsona Sancheza i Jamesa Rodrigueza. Ostatni z nich wystosował oświadczenie na ten temat.

Chciałbym poinformować opinię publiczną, prasę i kibiców, że zaprzeczam wszelkim rodzajom domniemanych informacji dotyczących niewłaściwego zachowania, ataków, walk i wszelkiego rodzaju kontrowersji wśród zawodników, w których zostałem wymieniony jako bohater, po meczach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata w Katarze.

To, co wydarzyło się na boisku, wraz z niefortunnymi wynikami, na boisku pozostało. Mam doskonałe i pełne szacunku relacje z każdym z moich kolegów z szatni, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Reprezentacja Kolumbii podczas listopadowego zgrupowania przegrała dwa spotkania. Pierwsze spotkanie przegrali 0:3 z Urugwajem, a we wtorek polegli w Ekwadorze aż 6:1. Powyższe oświadczenie było odpowiedzią na doniesienia media ws. rzekomej bójki po meczu z tymi pierwszymi.

Pomocnik Evertonu zapewnił, że wraz z kolegami zrobią wszystko co w ich mocy, by zakwalifikować się na mistrzostwa świata w Katarze. Do miejsca premiowanego awansem brakuje ich dwóch punktów, jednak do końca eliminacji Kolumbijczycy rozegrają jeszcze 14 spotkań.