Jakub Rzeźniczak oficjalnie w Clout MMA! Wiadomo, z kim zawalczy w klatce

Jakub Rzeźniczak został oficjalnie zawodnikiem Clout MMA. Były reprezentant Polski wejdzie do klatki podczas najbliższej gali freakfightowej federacji. Jego przeciwnikiem będzie Tomasz Matysiak, znany internautom jako „Szalony Reporter”. 
Clout MMA nie zamierza wciskać hamulca i ogłasza kolejne starcia. Do tej pory w karcie walk najbliższej gali zaplanowanej na 8 czerwca, pojawiło się wiele mocnych nazwisk. To jednak nie koniec i federacja w dalszym ciągu przedstawia nowe zestawienia.

Rzeźniczak wchodzi do klatki

Do organizacji Clout dołączył teraz Jakub Rzeźniczak, co wydawało się kwestią czasu. Tym bardziej, że już dłuższy czas temu taką informację podawał Samuel Szczygielski z portalu meczyki.pl. Clout teraz oficjalnie ogłosiło, że były reprezentant Polski zawalczy podczas najbliższej gali.
Dawniej zawodnik Legii Warszawa czy Wisły Płock wejdzie do klatki z Tomaszem Matysiakiem, czyli „Szalonym Reporterem”. Walka ma odbyć się w formule MMA w trzech rundach po trzy minuty.

Rzeźniczak ostatnio grał w Kotwicy Kołobrzeg, z którą rozstał się w burzliwych relacjach. Zdaje się, że do piłki już raczej nie wróci. To pokłosie między innymi niedawnych wypowiedzi 37-latka w programie „Dzień Dobry TVN”. Niewykluczone, że we freakfightach zostanie na dłużej i zobaczymy więcej walk z jego udziałem.

1 komentarz do “Jakub Rzeźniczak oficjalnie w Clout MMA! Wiadomo, z kim zawalczy w klatce”

Dodaj komentarz