Jagiellonia ogłosiła transfer zawodnika z Lecha Poznań. Kolejorz nie pozwala mu rozpocząć treningów

Jagiellonia Białystok zakontraktowała Filipa Wolskiego z Lecha Poznań. 18-latek nie może jednak rozpocząć treningów z nowym klubem. Na to nie pozwala mu Kolejorz. Szczegóły ujawnił serwis „meczyki.pl”.
W środę piłkarze Jagiellonii Białystok wrócili do treningów. W związku z rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu klub ogłosił pierwsze ruchy na rynku transferowym. Jagiellonia poinformowała o pierwszych transferach przychodzących oraz wychodzących.

Jednym z nowych piłkarzy Jagiellonii został Filip Wolski. 18-latek trafił do Jagi na zasadzie wolnego transferu z Lecha Poznań. Związał się z nowym klubem dwuletnią umową z opcją jej przedłużenia o rok.
Kontrakt Wolskiego z Jagiellonią będzie obowiązywać od 1 lipca. Do tego czasu formalnie wciąż jest on zawodnikiem Lecha Poznań. Jak informuje portal „meczyki.pl”, Kolejorz nie zezwolił Wolskiemu na wcześniejsze odejście z klubu i rozpoczęcie treningów z Jagiellonią. Nakazano mu wypełnienie umowy do końca. – Dopiero na początku lipca będzie mógł ćwiczyć z Jagiellonią, choć takie zgody na wcześniejsze treningi są raczej normą – przekazał Tomasz Włodarczyk.


źródło: Meczyki

Michał Budzich