Jagiellonia może przeprowadzić nietypowy transfer. Na celowniku piłkarz z Premier League!

Na celowniku Jagiellonii Białystok znalazł się piłkarz Newcastle United. Z perspektywy Ekstraklasy byłby to bardzo nietypowy ruch transferowy.
Jagiellonia Białystok rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Nie mamy jeszcze lipca, a mistrz Polski przeprowadził już kilka ruchów na rynku transferowym. Z klubu odeszli m.in. Bartłomiej Wdowik czy Zlatan Alomerovic. Z kolei do klubu trafili chociażby Max Stryjek czy też Filip Wolski.

Jaga z pewnością będzie chciała się jeszcze wzmocnić. Wszak przed nimi walka o Ligę Mistrzów! Kolejny, potencjalny transfer prowadzi nas w dość nietypowy kierunek z perspektywy klubu Ekstraklasy. Jak donoszą media, Jaga interesuje się piłkarzem Newcastle.

Według Piotra Koźmińskiego z „WP Sportowe Fakty”, na liście życzeń Jagiellonii znalazł się Amadou Diallo. Na ten moment nie zostały ujawnione żadne dodatkowe informacje odnośnie etapu realizacji transferu. Zainteresowanie ze strony Jagi jednak faktycznie jest.
Amadou Diallo jest wychowankiem West Hamu United. Od 2022 roku gra jednak w młodzieżowych drużynach Newcastle. W ubiegłym sezonie w rozgrywkach rezerw klubów Premier League 21-latek rozegrał 18 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Udało mu się także zadebiutować w pierwszej drużynie „Srok”.


fot. Jaga TV

źródło: WP Sportowe Fakty

Michał Budzich

Dodaj komentarz