Ironiczne komentarze po politycznym wystąpieniu Jacka Kiełba. „Mnie przekonał” [WIDEO]

Jacek Kiełb wziął udział w konferencji prasowej komitetu Suchański Bezpartyjni Koalicja dla Kielc do Rady Miasta Kielce. Były piłkarz Korony nie zebrał dobrych komentarzy po swoim wystąpieniu.

 

Nie zachwycił

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o starcie Jacka Kiełba w wyborach do Rady Miasta Kielce. To właśnie na początku marca przedstawiono go jako kandydata komitetu Suchański Bezpartyjni Koalicja dla Kielc do Rady Miasta Kielce.

 

Legenda Korony zajęła pozycję numer jeden w okręgu wyborczym numer dwa. W poniedziałek podczas konferencji prasowej komitetu swoje wystąpienie miał również Jacek Kiełb.

Byłemu piłkarzowi nie poszło najlepiej. W pewnym momencie legenda Korony Kielce zwróciła się do Kamila Suchańskiego, który obrócił sytuację w żart.

– Jacka trochę trema zjadła. Jak widać, czasem tak się zdarza – stwierdził polityk.

Pod nagraniem z wystąpieniem pojawiło się sporo ironicznych komentarzy. Użytkownicy mediów społecznościowych nawiązywali m.in. do legendarnego reportażu z telewizji: „I szyny, szyny były złe”.

– Mnie Jacek Kiełb przekonał. Gdybym mieszkał w Kielcach, to bym zagłosował za tym, by zaangażować kluby w zaangażowanie – napisał dziennikarz portalu „goal.pl”, Damian Smyk.

Źródło: Twitter