Huczne przywitanie polskich piłkarzy. Na treningu zjawiły się tysiące kibiców [WIDEO]

Polscy piłkarze zostali gorąco przywitani przez kibiców w Hanowerze. Na otwartym treningu zjawiły się tysiące kibiców. Był czas na autografy.
Reprezentacja Polski wczoraj dotarła do niemieckiego Hanoweru. To właśnie w tym mieście, znajduje się baza, w której trenować będą polscy piłkarze. Pod hotelem na Polaków czekała ogromna zgraja kibiców. Nie tylko polskich. Wszyscy liczyli na zdobycie zdjęcia bądź autografu polskich piłkarzy.

W środowe popołudnie odbył się z kolei pierwszy trening reprezentacji Polski w Niemczech. Jednostka treningowa była w pełni otwarta dla kibiców. Pierwotnie na treningu miało zjawić się 2,5 tysiąca kibiców, dla których przygotowane były bilety. Ostatecznie, ze względu na duże zainteresowanie, zrezygnowano z pomysłu biletowania tego wydarzenia. Na obiekt weszli zatem wszyscy chętni.

Trening rozpoczął się popołudniem. Kibice gorącymi wiwatami powitali polskich piłkarzy na boisku. Po zakończonych ćwiczeniach piłkarze, a także Michał Probierz, podeszli do kibiców, zamienili z nimi kilka słów i porozdawali autografy.
Michał Budzich