Graham Potter ostrzegał swoich zawodników. „Cały świat będzie śpiewał tę piosenkę”

Kibice Chelsea skierowali ostatnio gorzkie słowa w kierunku piłkarzy, którzy zasilili klub zimą. Graham Potter przestrzegł swoich podopiecznych, aby przyzwyczaili się do takich obelg. 

„The Blues” zremisowali w piątek z Fulham (0-0). Wynik był rozczarowaniem, tym bardziej że Chelsea dokonała zimą wielu transferów. Kibice liczyli, że wzmocnienia pozwolą wrócić drużynie na właściwe tory.

„Strata pieniędzy”

Po remisie sympatycy nie kryli swojego niezadowolenia z postawy zawodników. Z trybun niosło się gromkie „Co za strata pieniędzy”. Do sytuacji odniósł się Graham Pottera. Szkoleniowiec przyznał, że ostrzegł przed takim zachowaniem swoich piłkarzy.

To dotyczy całej drużyny. To normalne, ponieważ wydaliśmy pieniądze, jakie wydaliśmy i powiedziałem moim piłkarzom, że nie znikną rywalom z radarów. Cały świat futbolu będzie śpiewał tę piosenkę – mówił Potter.

Na Stamford Bridge zimą trafili między innymi Enzo Fernandez (105 mln euro) czy Mychajło Mudryk (88 mln). Chelsea była najbardziej aktywną drużyną zimowego okna i wydali ogólnie najwięcej pieniędzy w tym czasie.