Goncalo Feio odpowiada na oskarżenia. „Wystarczy kłamstw na mój temat”

Goncalo Feio odpowiedział na ostatnie zarzuty swojego byłego współpracownika. Trener Motoru Lublin stwierdził, że rzucone w wywiadzie oskarżenia były kłamstwem.

Oskarżenia

Przed kilkoma dniami na łamach „sport.pl” ukazał się wywiad z Martinem Bielcem. Pełnił on funkcję asystenta trenera i trenera przygotowania motorycznego w Motorze Lublin. We wspomnianym wywiadzie były pracownik Motoru w krytycznych słowach wypowiedział się na temat obecnego trenera Motoru, Goncalo Feio.

– Zdarzały się sytuacje, w których przy całym sztabie zarzucał mi brak kompetencji, poniżał mnie, krzyczał, miał ataki agresji – mówił Martin Bielec.

Oświadczenie Goncalo Feio

Do powyższych słów postanowił odnieść się sam Goncalo Feio. W tym celu opublikował specjalne oświadczenie na Twitterze. Portugalczyk zarzucił swojemu byłemu współpracownikowi kłamstwo. Zapowiedział także podjęcie w tej sprawie kroków prawnych.

– W nawiązaniu do oświadczenia klubu Motor Lublin potwierdzam, że podejmę kroki prawne wobec Pana M. Bielca. Jego wywiad zawiera informacje nieprawdziwe i nie pozostawię tego bez odpowiedzi. Wystarczy kłamstw na mój temat. Do tej pory nie odnosiłem się publicznie do fałszywych zarzutów wobec mnie, na to przyjdzie czas po sezonie. Teraz najważniejsza jest nasza Drużyna i na tym wyłącznie się skupiam – oświadczył Goncalo Feio.

Michał Budzich