Gdzie Polska zagra z Albanią? Priorytetem jest Warszawa, ale…

Już w marcu reprezentacja Polski podejmie u siebie reprezentację Albanii. Do meczu coraz bliżej, jednak dalej nie wiemy, gdzie zostanie on rozegrany. W tej sprawie pojawiły się jednak nowe informacje.

Wielkimi krokami zbliża się pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski pod wodzą Fernando Santosa. Portugalski szkoleniowiec zadebiutuje już 24 marca, na wyjeździe Biało-Czerwoni zagrają z reprezentacją Czech. Zaledwie 3 dni później Polacy podejmą u siebie reprezentację Albanii. Wciąż nie wiadomo jednak, gdzie zostanie rozegrane to starcie.

Gdzie Polska zagra z Albanią?

W listopadzie ubiegłego roku wykryta została usterka na Stadionie Narodowym. W związku z tym zmieniona została lokalizacja meczu towarzyskiego reprezentacji Polski z reprezentacją Chile. Do najbliższego domowego meczu Biało-Czerwonych pozostał nieco ponad miesiąc. PZPN dalej nie ma pewności, czy Stadion Narodowy będzie gotowy do użycia.

Zmiana obiektu

Nowe informacje w tej sprawie przekazali dziennikarze „TVP Sport”. Nie da się ukryć, że preferowaną lokalizacją przez PZPN jest Stadion Narodowy w Warszawie. Okazuje się jednak, że władze polskiej federacji obecnie są bliżej podjęcia decyzji o rozegraniu meczu w Gdańsku. PZPN nie chce podejmować ryzyka. Obiekt w Warszawie wciąż nie jest gotowy do użytkowania. Nie ma pewności, że coś się w tej kwestii zmieni do meczu z Albanią.


źródło: sport.tvp.pl

Michał Budzich